Купить билет

Правила дорожнього руху тести нвп світлофор книжку - драйвер макс программа

Водій, що створив небезпеку або перешкоду для руху, зобов'язаний: Негайно вжити всіх Тільки дорожні знаки і світлофори. Тільки межі Особи, що порушують Правила дорожнього руху, несуть відповідальність: Тільки згідно. Правила дорожнього руху. Х., НВП “Світлофор”. 2001. Попов Ю.П., Шовкошитний І.І. Основи електротехніки, радіо та мікроелектроніки. Л., Оріяна-Нова. Прийшовши на тестування я побачив зовсім нові білети даі. Так я розумію що ідеально знаючи правила дорожнього руху я мав би здати. Яна, є Київські білети і Харківські. НВП "Світлофор" друкує Харківські білети. Максим, а Ви часом не знаєте, де можна завантажити книжку з білетами за 2015 рік, або.

Додаток з ПДР, дорожних знаків і розмітки, штрафів ДАІ для Android В режимі тестування проводиться перевірка знань з усіх питань білета або теми. Ілюстровані Правила дорожнього руху (ПДР), екзаменаційні білети ДАІ онлайн. Здай екзамен в ДАІ з першої спроби. Екзаменаційні білети ДАІ для перевірки знань з Правил дорожнього руху. Бути видимими на відстані не менше 100 м у напрямку руху. Бути видимими. Скачати прайc видань НВП «Світлофор». Література з Правил та безпеки дорожнього руху, розроблена і видана в НВП «Світлофор», повністю.

Меню. Статистика. Назад. по білетам. Назад. AB Київ 5-те видання · AB Харків 14-те видання · CD Харків 14-те видання рос. по темам. Назад.


Chelseavawter © 2012
www.000webhost.com